Szülők-Nevelők bálja

Tisztelt Szülők!
Április 13-án tartottuk iskolánkban a Szülők-nevelők bálját. Ismét remek hangulatban zajlott az esemény. Igazgatóhelyettesünk, Fülöpné Veres Mária megnyitója után remek műsorra került sor: A Pántlika néptánc együttes két csoportja fergeteges flashmobot adott elő. Utánuk a 3. a és 5. a osztályos gyerekek német nemzetiségi tánccsoportja varázsolt el bennünket. Majd hat gyönyörű hangú kislány kápráztatta el a közönséget dalaival. A koronát a műsorra az iskola ugróköteles csoportja tette fel zseniális bemutatójával. Ezúton is köszönjük a felkészítőknek, Kissné Kecskeméti Eszternek, Czompó Líviának, Juhász Dénesnek, Marton-Neumauer Krisztinának, Gulyás Ildikónak és a szereplőknek, hogy megtisztelték a programot. A bálhoz Dj. Herczeg Szilárd és társa szolgáltatta a talpalávalót. A táncot csak az éjféli tombolasorsolás szakította meg rövid időre. Köszönjük minden felajánlónak a sok-sok ajándékot! A bál nagyon jó hangulatban zajlott, szülők és nevelők nagy lelkesedéssel ropták. A legkitartóbbak hajnali három órakor zárták a vigasságot. A rendezvény sikeres volt, az idei bál bevétele meghaladta a tavalyi évit. Hálás köszönet minden segítő szülőnek, közreműködőnek, résztvevőnek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük